З Великоднем! Зі Світлим Христовим Воскресінням!

Найближчими днями українці відсвяткують Світле Христове Воскресіння. Така світла подія затьмарена важким періодом для нашої країни – війною з російським агресором. Зараз вся країна переживає скрутний час пов’язаний з війною. І кожен українець робить все можливе щоб наблизити нашу перемогу, і саме це велике свято символізує перемогу життя над смертю.

Замість веселих пасхальних свят тепер кожен з нас бажає своїм близьким, друзям, колегам та сусідам спокійних та мирних днів, адже Великдень завжди був символом перемоги життя над смертю та добра над злом.

Завжди, а особливо напередодні Великодніх свят, ми не повинні забувати про тих, хто стоїть на сторожі нашого спокою та миру. Кожен воїн ЗСУ повинен відчути свято Великодня, його тепло та любов.

Нехай Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість перемоги, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, вселяє спокій у серцях, живить душу та укріплює віру. Тому сердечно бажаємо, щоб переможний дух нашої нації і надалі супроводжували Вас і Вашу родину, давав сили, енергію, наснагу для добрих і корисних справ на добробут і процвітання нашої рідної України. У цей важкий період боротьби за нашу країну ми мусимо не тільки захищатися від ворога, але і підтримувати один одного. Бажаю вам знайти в собі сили на духовному рівні та підтримувати один одного.

Воскресіння Христа – це торжество справедливості і перемоги добра над злом. Воскресіння Ісуса – це утвердження віри і надії у серці кожного християнина, це великий дарунок Господньої любові.

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ НА ГРАФІК РОБОТИ з 17.04.23 до 23.04.23.

На наступному тижні працюємо 18, 19, 20, 21 квітня з 09:00 до 16:00 без перерви.