Публикации

  • Пані, панночки, панянки! Бажаємо весняного настрою і позитиву у всьому! Постіної наявності в житті 8 вельми необхідних речей: миру в сім'ї, спокою в душі, здоров'я в тілі, радості в очах, любові в серці, легкості в ногах, приємних слів у вухах, красивих квітів в руках! І нехай удача не перестає Вам усміхатися, а чудеса стаються частіше і роблять Ваше життя казковим!
  • Шановні друзі, колегі та клієнти вітаємо з післясвятом! Інформуємо Вас про зміну цін на мастильні матеріали. Нам буде потрібен деякий час для оновлення прайсу та інформації на сайті. При замовленні мастил та олив уточнюйте ціни окремо. Дякуємо за розуміння.
  • Щиро вітаємо всіх друзів, колег, клієнтів та конкурентів з прийдешніми святами! Нехай прийдешній рік завалить Вас оберемком світлих надій, щирих посмішок та оригінальних подарунків. А ще – замете хуртовиною грошових купюр, закрутить у вирі романтичних почуттів, заморозить проблеми і зігріє пристрасними поцілунками. І щоб завжди вдавалось дивитися тверезо на життя, але в той же час бути сп’янілим від щастя Бажаємо, щоб всі мрії обов’язково виповнилися, а рік Бика приніс приємні сюрпризи, душевний спокій, стабільність, вірність, удачу, щастя і успіх. А саме головне! Міцного здоров’я Вам та Вашим родинам! Святкуючи разом з вами віримо у щасливе майбутнє України! Нагадуємо на святковий робочий графік: 28.12.20 – робочий день з 8:30 до 16:00; 29.12.20 – робочий день з 8:30 до 16:00; 30.12.20 – робочий день з 8:30 до 15:00; 31.12.20 – вихідний день; 01.01.21 – 03.01.21 - вихідні дні; 04.01.21 – робочий день з 8:30 до 16:00; 05.01.21 – робочий день з 8:30 до 16:00; 06.01.21 – робочий день з 8:30 до 15:00; 07.01.21 – 10.01.21 - вихідні дні. Завжди раді бачити та чути Вас! Веселих свят!
  • Вітаємо вас з днем Святого Миколая! Це свято любові і душевної теплоти! У цей день навіть дорослі починають вірити в чудеса, а діти з нетерпінням чекають ранку, щоб зазирнути під подушку або чарівний чобіток, адже так приємно знайти в ньому подарунки. Нехай це свято наповнить Ваш будинок щастям, теплотою і любов'ю, а Ваше життя буде яскравим! Зі святом Вас!
  • Зимно, сніжно, слизько-не переймайся! Купуй якісний антіфриз і склоомивач та сміливо катайся!
  • Всіх автомобілістів, всіх професіоналів та любителів вітаємо зі святом! Бажаємо гладкої дороги, правильної розмітки, завжди зеленого світла і повного бака! Нехай ваші чотириколісні вихованці завжди сито бурчать, заводяться з півоберту і радують лихої їздою своїх власників! Ні цвяха, ні жезла! Нехай машина завжди буде на ходу, нехай в житті будуть повороти тільки в кращий бік. Бажаємо впевненості за кермом, успіху в будь-якій поїздці, удачі на будь-якій дорозі і щастя в кожному дні.
  • TEDEX TD-40 - многоцелевая смазка для комплексного обслуживания различных узлов и механизмов. Одновременно очищает, смазывает и обеспечивает надежную защиту от коррозии. Растворяет ржавчину и накипь, вытесняет влагу, устраняет скрип, предупреждает замерзания. Нейтральна к лакокрасочному покрытию, пластику и дереву. Не испаряется. TEDEX TD-80 - морозостойкая водоотталкивающая смазка на основе силикона. Обеспечивает надежную защиту от влаги, коррозии и перепадов температур. Выдерживает температуру от -40°C до + 200°C. Создает идеальное скольжение обработанным поверхностям, предупреждает замерзание, облегчает монтаж и демонтаж, защищает от старения и растрескивания. Наносится на металл, пластик, резину, дерево, стекло, винил. Не смывается водой. Смазки TEDEX TD-40 и TEDEX TD-80 в аэрозольной упаковке уже в наличии на складе в Киеве. Звоните, пишите, заказывайте и покупайте!
  • Учитывая широкий ассортимент продукции RAVENOL и линейку моторных масел с вязкостью 5W-40, многие наши клиенты просят уточнить различие между ними, а в частности между популярными продуктами VSI и VST. RAVENOL VST 5W-40 MB 229.5 и RAVENOL VSI 5W-40 MB 229.3 - два масла на основе ПАО. У VST более современная рецептура - более стабильный полимерный загуститель звездообразной формы против линейного OCP у VSI. При этом загустителя нужно меньше, это приводит к практическому отсутствию эффект "проседания" вязкости из-за деструкции (разрушения) полимерного загустителя и приводит к минимизации депозитов (высокотемпературные отложения) которые вызывает в двигателе полимерный загуститель. Общеизвестный факт - чем меньше полимерного загустителя, тем лучше. У RAVENOL в ассортименте есть масла и совсем без полимерного загустителя, например RAVENOL RCS 5W-40. Также у VST более современный пакет присадок с трёхвалентным (trinuclear molybdenum compound) молибденом (не путайте с обычным дисульфидом молибдена), вольфрамом и органическими модификаторами трения OFM. Благодарим специалистов компании Ravenol Russland за предоставленную техническую информацию (статья подготовлена на основании их материалов).
  • Шановні друзі, колегі та кліенти, щиро вітаємо Вас з Днем Незалежності! Цей знаменний день демократії й громадської злагоди нашого народу та поворотна віха в історії розвитку Української держави. Нехай це свято додасть Вам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини. Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя і любові, миру і злагоди у нашому спільному домі, творчого натхнення і плідної праці на благо України, нашого талановитого і працелюбного народу. Святкуючи разом з вами віримо у щасливе майбутнє України! Нагадуємо наш святковий робочий графік: 21.08.20 – робочий день з 8:30 до 16:00; 22.08.20 – вихідний день; 23.08.20 – вихідний день; 24.08.20 – вихідний день; 24.08.20 – 28.08.20 - робочий день з 8:30 до 17:00.
  • Вітаємо всіх з Медовим Спасом, з вірою в майбутнє. Бажаємо захисту Господа, успіху в житті, внутрішньої гармонії і спокою, впевненості у світлому майбутньому. Нехай ніколи не буде болю і негод, а в серці завжди буяє літо! Зараз саме час не тільки смакувати пироги з маком та солодким медом, а заздалегідь припасти якісного антифризу та тосолу, бо літо пролітає стримко, осінь наступає швидко, а морози приходять миттєво.